Hakkımızda


Gökçense Grup olarak yeni kurulan bir ekibiz, perakende sektöründe 7 yıllık deneyimimizi E-Ticaret ortamına taşımak için gokcense.com kurduk.
Daha önceleri bir çok proje ve faaliyet de bulunduk ancak gökçense ekibini tüm Türkiye'de hem satıcıyla hemde müşterisiyle buluşturmak istiyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?
Müşterilerimize ve çalışanlarımıza uygun komisyon oranları ve uygun fiyat sunmayı hedefliyoruz. Satıcıların komisyonlar altında kalmadığı rahat ticaret yapabilecekleri bir ortam hazırlamak için tüm gücümüzle çalışıyoruz. Her satıcımız komisyon oranlarında altında kalmadıkları için müşterilerimize uygun fiyatlarda ürünler satacaklarına inanıyoruz.

Kimler Bizi Seçmeli?

Tecrübeli ve işini oldukça seven çalışma arkadaşlarımızla birlikte, bizimle çalışan firmalara sektörde fark yaratması ve rakiplerinin önüne geçmesi için bir fırsat tanıyoruz. Gittikçe dijitalleşen dünyada eğer sizler de firmanızın web dünyasında yerini belirlemek, daima güncel kalmak istiyorsanız bizimle çalışabilirsiniz.

Hedeflerimiz Neler?

Gökçense  olarak bizlerin hedefleri yaptığımız projelerin her birine kendi web sitemizi yapıyor gibi özenmektir. Hedeflerimize ulaşmamız, tek bir müşterimizin bile memnuniyetsiz ayrılmaması için elimizden geleni yapmak ve işlerimizde müşterilerimizin kalitesini ortaya koymakla olacaktır.

Şirket Türü
Şahıs Kuruluş

Ticaret Sicil Memurluğu
KONYA
Ticaret Sicil Numarası
215159
Ticaret Ünvanı
GOKCENSE İNTERNET HİZMETLERİ
Adres
Saraçoğlu Mahallesi Işıkalan Sokak No:5 Karatay/KONYA
Şirket Tescil Tarihi
28.11.2023
Vergi Dairesi
KONYA - MEVLANA Vergi Dairesi
Vergi Numarası
557903639
Sektör
Radyo, TV, posta yoluyla veya internet üzerinden yapılan perakende ticaret
İletişim Bilgileri
Telefon:08503023809
Fax: null
İnternet Adresi : www.gokcense.com.tr